Strona głównaDodaj ogłoszenie Kontakt Cennik Regulamin Edytuj lub usuń ogłoszenie  
Kategorie
AGENT ŚLUBNY (84)
ATRAKCJE WESELNE (155)
BIŻUTERIA (19)
BUKIET ŚLUBNY (28)
CATERING (70)
DEKORACJE ŚLUBNE (216)
FOTOGRAFIA (684)
HOTELE (25)
LOKALE (42)
NOCLEG DLA GOŚCI WESELNYCH (10)
OPRAWA MUZYCZNA (1267)
PREZENTY (38)
SALE WESELNE (151)
STRÓJ ŚLUBNY (349)
TANIEC (37)
TRANSPORT (472)
URODA (104)
VIDEO/FILM (340)
ZAPROSZENIA (42)
Sponsorowane
Wyszukiwarka
 Szukaj słów: 
 Miejscowość: 
 Kategoria: 
 Typ oferty:
 Region:
 Cena:
od: 
do: 
Regulamin serwisu ogłoszeniowego
 

Regulamin użytkowników
Regulamin Ślubnego Portalu Ogłoszeniowego zwanym niżej ŚPO

1.
Regulamin niniejszy określa zasady świadczenia usługi drogą elektroniczną przez ŚPO, na rzecz użytkowników prowadzonego przez nie internetowego portalu ogłoszeniowego, polegającej na umożliwieniu użytkownikom zamieszczania ogłoszeń związanych z tematyką ślubną, komentarzy i opinii o ferowanych na ŚPO usługach.
2.
Dostęp do serwisu ŚPO posiadają wszyscy użytkownicy publicznej sieci Internet. Ci z użytkowników, którzy założyli uprzednio konto w ŚPO mogą używać na stronach niniejszego portalu zarezerwowanych dla nich loginów. ŚPO może uwarunkować umożliwienie zamieszczania ogłoszeń na wybranych lub wszystkich kategoriach ŚPO od dokonania przez użytkowników uprzedniej rejestracji w ŚPO.
3.
Uczestnik ŚPO publikuje swoje komentarze i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność. ŚPO nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści ogłoszeń zamieszczanych przez uczestników na łamach ŚPO.
4.
Niedopuszczalne jest umieszczanie przez uczestników na łamach ŚPO ogłoszeń sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, czy też propagujących przemoc.
5.
Niedopuszczalne jest umieszczanie przez uczestników na łamach ŚPO ogłoszeń uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

6.
ŚPO zastrzega sobie prawo do usuwania ogłoszeń, o których mowa w pkt. 4, 5 niniejszego regulaminu, jak również prawo do blokowania uczestnictwa w ŚPO w stosunku do osób naruszających w sposób notoryczny postanowienia pkt. 4, 5 regulaminu. Użytkownik zamieszczając wpis na stronie ŚPO przyjmuje do wiadomości, że ewentualne usunięcie przez ŚPO zamieszczonego przez niego ogłoszenia jest równoznaczne z powiadomieniem go o zamiarze usunięcia wpisu ze względu na naruszenie postanowień pkt. 4, 5 regulaminu lub ze względu na wpłynięcie urzędowego zawiadomienia lub uzyskanie przez administratora ŚPO wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze zamieszczonego ogłoszenia.
7.
Przy publikacji zamieszczonego przez użytkownika wpisu ŚPO może publikować część adresu IP, z którego nastąpiło połączenie z serwerem ŚPO przy zamieszczaniu wpisu. ŚPO nie przekazuje, nie sprzedaje i nie użycza zgromadzonych danych użytkowników ŚPO innym osobom lub instytucjom, chyba że dzieje się to za wyraźną zgodą lub na życzenie użytkownika, którego dane dotyczą lub też na żądanie uprawnionych organów państwa na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań.
8.
ŚPO dołoży wszelkich starań w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu oraz udzieli pomocy w rozwiązywaniu problemów dotyczących jego funkcjonowania.
9.
ŚPO zastrzega sobie prawo do wyłączenia stron ŚPO bez podawania przyczyn takiego działania.
10.
Uczestnicy portalu poprzez umieszczenie swoich ogłoszeń, komentarzy i opinii na stronach portalu wyrażają zgodę na publikowanie tych treści w ŚPO.
11.
Regulamin niniejszy obowiązuje od momentu jego opublikowania. ŚPO zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na tej stronie.

12.Ślubny Portal Ogłoszeniowy nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

13. ----

14. Administrator ŚPO zastrzega sobie prawo do wysyłania informacji do użytkowników portalu o nowych produktach firmy, informacji marketingowych itp. materiałów.
Linki sponsorowane.
Busy do Anglii PCIT TamJade.pl Bus do Anglii Księgowość Chełm Docieplenia poddaszy Busy do Holandii Busy do Polski Busy do Anglii Busy do Francji Przewozy z Polski do Anglii Układnie kostki Brukowej 
Kontakt Regulamin Rejestracja Logowanie |